fbpx

Canva için minimal Instagram paylaşım temaları

Burada sunmuş olduğum Instagram paylaşım temaları, Instagram profilinize hem profesyonellik katacak hem de sizi bir grafiker ile çalışmaktan kurtaracak — belki de saatlerinizi harcayacağınız bu temaları kendinize göre düzenlemek oldukça basit!
Potansiyel müşteriler veya mevcut müşterileriniz sosyal medya profillerinizde dolaştığında, markanızın ne kadar profesyonel olduğunu ve ne kadar tutarlı olduğunuzu görmek isterler.

Şüphesiz ki  – ben de dahil olmak üzere – ziyaretçilerinize şık tasarımlar sunmak bunun bir parçası.

Canva Instagram paylaşım temaları tam bu esnada yardımınıza koşuyor. Size sadece yapmanız gereken ufak düzenlemeler kalıyor.

Peki tasarımlar neden bu kadar önemli?

Paylaşımlarınız zaten harika — Instagram içeriklerinizi hazırlarken elinizden geleni yapıyorsunuz, çok zaman harcıyorsunuz hatta zaman zaman içerik bulmakta bile güçlük çekiyorsunuz.

Fakat bir şey var… sosyal medya büyük bir pazar yeri olduğundan rekabet ettiğiniz kişi veya marka sayısı da günden güne artıyor. Sizin rakiplerinizden ayrılıp, öne geçmeniz gerekebiliyor.

Eğer tasarımlarınız farklı olursa mevcut müşterilerinizin veya potansiyel müşterilerinizin dikkatlerini çekmeyi başarabilirsiniz.

 

 

Nasıl kullanılacak?

1. Adım

Ödeme işlemi başarılı olduktan sonra satın alırken vermiş olduğunuz mail adresinize .zip dosyası gönderilecek. Dosyayı indirip, zip içinden çıkarın.

2. Adım

Çıkardığınız klasör içinde PDF belgesi göreceksiniz. PDF belgesini açın, içinde sizi tasarımlara götürecek olan linki göreceksiniz.

3. Adım

İlk yapmanız gereken şey “make a copy” butonunu tıklamanız olacak. Sonrasında dilediğiniz gibi değiştirerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Instagram görsellerinizi dakikalar içinde hazırlamaya var mısınız?

Zor ama hadi oldu diyelim; eğer Instagram görsel boyutlarında değişiklik yaparsa — ben de tasarımların ölçülerinde değişiklik yapacağım. Bunun için ücret ödemenize gerek yok 🙂

Merak ettiğiniz bir şey mi var?

Bana her zaman iletişim sayfamdan ulaşabilirsiniz.
Birlikte çalışalım

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Hakkımda      Çalışmalar      SSS      Blog      İletişim     Gizlilik

Copyright © 2017 Ersin Başar | Less is more 🙂

Merhaba :)

Merhaba :)

Yeni içerikleri, dersleri, ücretsiz dosyaları mail kutunda görmek ister misin?

Teşekkür ederim :)