Hizmetler

Sizin için ne yapabilirim?

Sizi tebrik etmek istiyorum!

ÇÜNKÜ MARKANIZ İÇİN İLK ADIMI ATTINIZ BİLE!

Biz girişimcilere hayalperest diyorlar fakat girişimcilerin bu dünyayı daha iyi bir yer haline getirdiğine inanıyorum. Her işletme sahibinin, dünyaya sunmak için benzersiz fikirleri vardır. Benim görevim, bunu başarmak için yetenekli girişimcileri güçlendirmeyi sağlamak.

Artık küçük ve size başarı sağlamayan tüm işe yaramayan çözümleri bir kenara bırakma vakti. Yılların ve bir çok projeyi başarıyla teslim etmenin verdiği tecrübe ile sizi daha profesyonel bir marka haline getirmek için var gücümle çalışmaya hazırım! Emin olun müşterileriniz sizi daha çok sevecek!

Bunu gerçekleştirmenin yolları

Marka & Web Tasarım Deneyimi

Müşterilerinizle bağ kuran bir marka ve dönüşüm sağlayan bir web sitesiyle öne çıkmak mı istiyorsunuz? Uzmanlığınıza layık bir marka yaratmaya hazır mısınız?  İdeal ve potansiyel müşterilerinize hitap eden, işinizi büyütmenize, başarı için ihtiyaç duyduğunuz tüm araç ve kaynakları kullanarak yardımcı oluyor, amacınıza uygun etkili, stratejik marka kimlikleri ve web siteleri oluşturuyorum.

Sosyal Medya Yönetimi & Dijital Pazarlama

Sosyal medyayı anlamaya çalışmaktan bıktınız mı? Dürüst olmam gerekirse; sosyal medya eğlenceli ama aynı zamanda gerçek sonuçlara varmak söz konusu olduğunda çok da karmaşık bir durum. Sosyal medya profillerinize yetişmek yerine, tam sosyal medya yönetimi ile uzmanlığımdan yararlanın. Böylece ben sizi internette büyütürken siz sevdiğiniz işi yapmaya odaklanabilirsiniz.

Yaratıcı Girişimciler İçin Market

İşletme veya markanızın büyümesine yardımcı olacak sosyal medya tasarımları, şablonları, WordPress temaları gibi bir çok farklı kategoride sizler için hazırlamış olduğum projelerimi market kısmında bulabilirsiniz. “Ben kendi markamı yönetebilirim” diyenler için vazgeçilmez içeriklerin yer aldığı market bölümü, müşterilerine hizmet veren diğer tasarımcılar için de süper bir kaynak.