Marka ve web tasarım

İşinize değer verin!

Markanız fazlasını hak ediyor

GÜÇLÜ, TUTARLI VE GÜVENİLİR GÖRÜNMEK İÇİN BUNA İHTİYACINIZ VAR

İşlerinizin büyümesi, markanızın tanınması ve daha fazla kişiye ulaşması için şüphesiz stratejik bir web tasarıma ihtiyacınız var. Bunun bilincinde olarak yıllardır kendi bilgi ve tecrübeme yaptığım yatırımlar sonucunda güzel bir iş birliği yapabiliriz. 

Klasik cümleleri, gereksiz vaadleri, işe yaramayan diğer tüm çözümleri unutun. Daha güçlü, daha profesyonel ve tutarlı bir markanın temeli, iyi tasarlanmış marka kimliğinden ve web sitesinden geçer.

Size nasıl yardımcı olabilirim?

PROJE SÜRESİ: 3-5 HAFTA | ÜCRET: 3500 TL'DEN BAŞLAR

Nedir?

Müşterilerinizle bağ kuran ve dönüşüm sağlayan bir web sitesiyle öne çıkmak mı istiyorsunuz? Uzmanlığınıza layık bir marka yaratmaya hazır mısınız? İdeal müşterilerinize hitap eden, işinizi büyütmenize ve sürekli başarı için ihtiyaç duyduğunuz tüm araç ve kaynakları kullanarak yardımcı oluyor, amacınıza uygun etkili, stratejik web siteleri oluşturuyorum.

Kimler için?

Web sitesinin önemini bilen, işine yatırım yapmak, büyütmek, müşterilerine daha profesyonel bir marka sunmak, işinin arkasında duran, tutkulu marka veya işletme sahipleri için kesinlikle sahip olunması gereken dijital pazarlama araçlarından biridir.

Fiyata neler dahil?

1 Yıllık ücretsiz site adresi
1 Yıllık ücretsiz hosting
Ücretsiz SSL sertifikası
Size özel mail adresleri
Teknik kurulum aşamaları

Ne yapacağım?

Mobil cihazlara uyumlu
Arama motorlarına uygun
Sosyal medya entegrasyonları
Size özel görsel tasarım
İletişim ve mail kayıt formları

Ekstra hizmetler*

E-Ticaret altyapısı
Google Analytics entegrasyonu
Facebook Pixel entegrasyonu
Blog yazıları için kapak tasarımı

PROJE SÜRESİ: 3-5 HAFTA | ÜCRET: 3000 TL

Nedir?

Yapılan bir araştırmaya göre; insanların %87’si ilk izlenimde markanızdan etkilenmiyorsa sizinle daha fazla etkileşime girmediklerini biliyor muydunuz? Bu yüzden ilk izlenim potansiyel müşterilerinizi yakalama konusunda son derece önemli rol oynuyor. İster yeni olun, ister gelişmekte olan bir marka fakat işinizin temeli markanızın görünümü ve karşı tarafa vereceği his ile başlıyor.

Kimler için?

Uzmanlığınıza layık, tam ve tanınabilir bir kimlik oluşturmaya hazırsanız bu tam size göre. Sonunda, işinizin özünü mükemmel bir şekilde yansıtan ve en önemlisi – hayalinizdeki müşteriyle etkileşime giren bir marka kimliği ile devam edeceksiniz.

Fiyata neler dahil?

Logo
Renk paleti
Antetli kağıt tasarımı
Kartvizit tasarımı
Instagram paylaşım tasarımları

Ne yapacağım?

Markanıza uygun logo tasarımı
Markanıza uygun renk paleti
Antetli kağıt tasarımı
Kartvizit tasarımları
Instagram için şablon tasarımı

Ekstra hizmetler*

Tasarımların baskı maliyetleri

Merak ettiğiniz şeyler mi var?

BAZILARININ CEVAPLARI BURADA

Ben her çalıştığım projede, sanki kendi projemmiş gibi özenle çalışırım. Öncelikle benim hoşuma gitmeyen bir çalışmayı, sizin beğeninize sunmam. İşimi severek yapar, arkasında dururum. İşinizin, markanızın büyümesi için elimden geleni yaparım.

İşini severek yapan, markasını veya işletmesini büyütmek, gelirlerini arttırmak isteyen küçük, orta veya büyük işletmelerle seve seve çalışıyorum. Yeter ki karşılıklı olarak birbirimizi anlayarak sonuca ulaşalım.

Projenin kesinleşmiş olması ve başlamam için toplam ücretin %50’lik kısmını almak durumundayım. Kalan %50’lik ödemeyi proje tesliminde alıyorum.

İş takvimime ve yoğunluk durumuma bağlı olarak, sizi kırmamak adına sadece logo tasarımı için de hizmet verebilirim ancak ben her zaman büyük resme odaklanmanızdan yanayım ve paket olarak eksiksiz bir marka kimliği projesi başlatmak taraftarıyım.

Şu anda dünya üzerinde yayında olan internet sitelerinin yaklaşık %35’i WordPress alt yapısı kullanıyor. Ben de web sitesi projelerimde WordPress alt yapısı kullanıyorum. Ancak hazır tema, hazır sistemler kullanmak yerine tüm tasarımları kendim hazırlıyorum.

Henüz bir web sitesi için elinizde teknik olarak hiç bir materyal olmadığını düşünelim. Sorun değil! Web site tasarımı hizmetimde belirtmiş olduğum fiyata hosting ve yıllık domain ücreti dahildir. Eğer mevcut bir alan adınız (domain) ve hosting paketiniz varsa; hizmet fiyatında küçük miktarda indirim yapabilir, projeyi mevcut paketleriniz üzerinden devam ettirebiliriz.

Her marka veya işletmenin farklı hizmetlere ihtiyaç duyabileceğinin farkındayım. Bu sebeple eğer yeteneklerim dahilinde olan ekstra hizmetlere ihtiyacınız varsa; bu konularda da sizinle iletişimde kalarak sorunsuz şekilde çalışabiliriz. (Örneğin; matbaa baskısı gibi)

Takvim durumuma ve devam eden projelere bağlı olarak değişkenlik gösterir. 1 ay içinde çok fazla proje almamaya özen gösteriyorum. Hiç kimse mağdur olsun istemem ve başladığım projelerdeki teslim sürelerini olabildiğince uzun tutmaya çalışırım. Bu sebeple zaman kaybetmeden iletişime geçerek müsaitlik durumumu öğrenmenizde fayda var.

Sadece yeni eklenecek olan özellikler, sayfalar veya entegrasyonlar ücretli. Bunlar dışında ufak sayılabilecek düzenlemeler için ekstra ücret almıyorum.

Mükemmel bir markaya hazır mısınız?