Sosyal medya yönetimi

Yeni müşteriler kazanın

Dijital varlıklarınızı büyütelim

SOSYAL MEDYA CİDDİYE ALINACAK KADAR ÖNEMLİ BİR PAZAR YERİ

Markanızın/işletmenizin büyümesinin sizin için ne kadar zor ve zaman alan bir uğraş olduğunun bilincindeyim. Hedef kitlenizin büyümesi için çok fazla uğraşsanız da unuttuğunuz bir konu var; sosyal medya.

Sosyal medya profillerinizin güçlenmesi, reklamlar ile yeni hedef kitlelere hatta potansiyel müşterilere ulaşmak teknik olarak size karmaşık ve zorlu bir süreç gibi gelebilir. Bu yüzden siz sevdiğiniz işi yapmaya odaklanırken ben, sosyal medya profillerinizin büyümesi için elimden geleni yapacağım.

Size nasıl yardımcı olabilirim?

Sponsorlu Reklam Yönetimi

Sosyal medya profillerinizde harika, ilgi çekici paylaşımlarınız olabilir hatta bu konuda diğer rakiplerinizden çok daha iyi olduğunuzu bile düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu paylaşımlar doğru kişilere ulaşmadığı sürece ne kadar iyi olursanız olun çok da anlamı kalmıyor. 

İşte tam bu esnada hem daha fazla etkileşim almak hem de potansiyel müşterilere ulaşmak için devreye sosyal medya reklamları giriyor. Püf noktalardan ipuçlarına, yaptığınız harcamanın karşılığını alabilmeniz için reklamlarınızı inceliyor, düzenliyor ve yönetiyorum. Size, tüm bilgi ve tecrübelerimle yeni müşteriler, satışlar kazandırmak için buradayım!

İçerik Yönetimi

Artık sosyal medyanın öneminden bahsetmeme gerek yok. Mobil cihaz kullanımının artması ve sosyal medya mecralarının popülerleşmesi bu mecraları ayrıca dev bir pazar yerine dönüştürdü. Bu pazarda yer almanız kadar aktif şekilde kullanmanız hem mevcut müşteriler için hem de potansiyel müşteriler için son derece önemli.

Size uygun sosyal medya mecrasına karar verdikten sonra aktif paylaşımlar yaparak profillerinizi güncel tutuyorum. Önce marka kimliğinize uygun tasarımlar hazırlıyor, daha sonra hazırladığım bu tasarımları uygun açıklamalar kullanarak sosyal medya profillerinizde paylaşıyorum. Size sadece işinize odaklanmanız kalıyor.

Merak ettiğiniz şeyler mi var?

BAZILARININ CEVAPLARI BURADA

Ben her çalıştığım projede, sanki kendi projemmiş gibi özenle çalışırım. Öncelikle benim hoşuma gitmeyen bir çalışmayı, sizin beğeninize sunmam. İşimi severek yapar, arkasında dururum. İşinizin, markanızın büyümesi için elimden geleni yaparım.

İşini severek yapan, markasını veya işletmesini büyütmek, gelirlerini arttırmak isteyen küçük, orta veya büyük işletmelerle seve seve çalışıyorum. Yeter ki karşılıklı olarak birbirimizi anlayarak sonuca ulaşalım.

Sponsorlu reklam yönetimi ve içerik yönetimi hizmetlerimde ödemeleri peşin olarak almak durumundayım. Yapacağınız ödemeler sonraki 30 gün için geçerli olur.

Sponsorlu reklamlarda aylık olarak çalışıyorum ve 30 gün içinde harcanacak toplam maliyet tamamen size bağlı. İstediğiniz tutarda bütçe ayırabilirsiniz. Reklamların yönetimleri, analizleri, reklam maliyetlerinin düşürülmesi konusunda verdiğim danışmanlık ücretini ekstra alıyorum.

Takvim durumuma ve devam eden projelere bağlı olarak değişkenlik gösterir. 1 ay içinde çok fazla proje almamaya özen gösteriyorum. Hiç kimse mağdur olsun istemem ve başladığım projelerdeki teslim sürelerini olabildiğince uzun tutmaya çalışırım. Bu sebeple zaman kaybetmeden iletişime geçerek müsaitlik durumumu öğrenmenizde fayda var.

Sosyal medyada büyümeye hazır mısınız?