ersinbasar-logo-s

web sitesi tasarımı

Web sitesi, dijital pazarlamanın olmazsa olmazı. Gelin, markanızı güçlendirelim!

Bebekler için uyku çok önemli. Markanız için de bir web sitesi.

Başlangıç

Ortalama teslim süresi 15-17 gün

* Yıllık yenileme, bakım, güncelleme ve yedekleme ücreti ₺1250

Gelişmiş

Ortalama teslim süresi 18-20 gün

* Yıllık yenileme, bakım, güncelleme ve yedekleme ücreti ₺1500

Profesyonel

Ortalama teslim süresi 20-25 gün

* Yıllık yenileme, bakım, güncelleme ve yedekleme ücreti ₺1750

Web sitesi tasarımlarında nasıl ilerliyoruz?

Önceliğim sizin memnun kalmanız. Elimden geldiğince hızlı teslim edeceğim.

Paket seçimi

Önce sizin için uygun olan paketlerden birini seçin. Ödemeniz sonrasında sizin için uygun olan tema seçenekleriyle beraber bir e-posta alacaksınız. 

* Hangi paketi seçeceğinizden emin değilseniz veya özel istekleriniz varsa; lütfen bana ulaşın.

Sitenizin hazırlanması

Seçmiş olduğunuz isim ve tema ile beraber sitenizin kurulum aşamaları başlar. Sizden gelecek içerikler gerekli bölümlere yerleştirilir.

* Eklenecek içerikleri zamanında göndermemeniz durumunda teslim süresi uzayabilir.

Sitenizin teslim edilmesi

Siteniz bittikten sonra görüşme planlayarak, kullanımını anlatıyorum ve teslim ediyorum. Tebrikler! Artık yeni bir internet siteniz var 🎉

* Paketlere dahil olan danışmanlık süresince takıldığınız yerlerde ulaşabilecek ve yardım alabileceksiniz.

Merak ettiğiniz konular mı var?

Sıkça sorulan sorular size yardımcı olabilir.

Tüm paketlerde premium temalar kullanıyorum. Sizin için uygun olabilecek seçenekleri size gönderiyorum. Karar verdiğiniz temanın ücreti, paketlere dahil olarak tarafımdan karşılanıyor. 

isminiz@siteadınız.com veya info@siteadınız.com gibi daha prestijli bir e-posta adresiniz olacak. Tüm web tasarım paketlerine dahil bir hizmettir.

Site adı (domain) .com .net gibi uzantılarla biten sitenizin adresidir. Tüm web tasarım paketlerine dahil bir hizmettir.

Hosting web sitenizin yayında olması için gereken tüm dosyaları, bilgileri, resimleri, kurulumları ve teknik özellikler barındıran bir servistir. Tüm web tasarım paketlerine dahil bir hizmettir.

SSL yani güvenlik sertifikası Google’ın belirlediği kriterlerden biridir. Web sitenizin güvenli olduğunu gösteren, sitenizi ziyaret edenlerin güvenliği için de ayrıca gereklidir. Tüm web tasarım paketlerine dahil bir hizmettir.

Akıllı telefon kullanımının artmasıyla önemi artan responsive tasarımda uyum sağlayabilmeniz gereken üç ekran tipi vardır; desktop (masaüstü), tablet ve mobil. Web siteniz bu cihazlarda sorunsuz görüntülenecek şekilde tasarlanır. Tüm web tasarım paketlerine dahil bir hizmettir.

Evet, web siteniz teslim edildikten sonra başlangıç paketinde 1 ay, gelişmiş pakette 2 ay, profesyonel pakette 3 ay olmak üzere destek alabileceksiniz. Bu destek hizmeti sitede oluşan hataları, tema veya eklenti sorunlarını, merak ettiğiniz, takıldığınız veya sormak istediklerinizi kapsar.

Eğer süreleri uzatmak istiyorsanız; lütfen iletişime geçin.

Sitenizi ziyaret eden kullanıcıları hızlı yüklenen sayfalarla memnun etmek gerekir. Kimse yavaş ve ağır sitelerde gezinmek istemez. Bu da ziyaretçilerin web sitenizden uzaklaşmasına sebep olur.

Tercih ettiğiniz tema ve o temayla beraber gelen eklentiler sitenizi yavaşlatır. Yapılan testlerde düşük çıkan hız oranlarını gerekli düzenlemeler yaparak yükseltebilirim.

Bu hizmet sadece profesyonel pakete dahil. Başlangıç ve gelişmiş pakete ek olarak almak isterseniz; lütfen iletişime geçin.

Google Analytics web sitenizin kaç kere ziyaret edildiğinden tutun, hangi sayfalara bakıldığı, hangi ülke veya ilden bakıldığına kadar çok detaylı analizler sunan bir eklentidir.

Facebook Piksel, Facebook ve Instagram reklamlarınızdan daha yüksek geri dönüşüm almanızı sağlayan bir takip kodu. Entegrasyon sonrasında ziyaretçilerinin farklı aktivitelerini takip ederek, Instagram ve Facebook reklamlarınızın performansını artırabilirsiniz.

Ödemelerinizi banka havalesi, kredi veya banka kartınızla yapabilirsiniz.

Maalesef ücret iadesi yapamıyorum. Dijital hizmetler verdiğimden dolayı yapılan işlemler geri alınamıyor ama üzülmeyin, zaten siz memnun kalana kadar yanınızdayım.