iletisim

Lütfen çekinmeyin

Proje başlatmak istiyorsanız;

Benden hangi hizmet veya hizmetleri alacağınıza karar verdiyseniz ve projeyi başlatmak istiyorsanız; sizi ve markanızı/işletmenizi daha iyi tanıyabilmem için lütfen aşağıdaki butonu tıkladığınızda açılan formu doldurun. Çalışma prensibim olarak bir kaç projeyi aynı anda yürütmüyorum. Böylece her projeye daha fazla zaman harcayıp daha fazla özen gösterebiliyorum. Bu yüzden daha fazla zaman kaybetmeden rezervasyonunuzu tamamlamanız taraftarıyım.

Diğer konular

Aklınıza takılan soru, danışmak istediğiniz bir konu veya genel olarak benimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Elimden geldiğince hızlı dönüş yapıyorum.

Merak ettiğiniz şeyler mi var?

BAZILARININ CEVAPLARI BURADA

Ben her çalıştığım projede, sanki kendi projemmiş gibi özenle çalışırım. Öncelikle benim hoşuma gitmeyen bir çalışmayı, sizin beğeninize sunmam. İşimi severek yapar, arkasında dururum. İşinizin, markanızın büyümesi için elimden geleni yaparım.

İşini severek yapan, markasını veya işletmesini büyütmek, gelirlerini arttırmak isteyen küçük, orta veya büyük işletmelerle seve seve çalışıyorum. Yeter ki karşılıklı olarak birbirimizi anlayarak sonuca ulaşalım.

Projenin kesinleşmiş olması ve başlamam için toplam ücretin %50’lik kısmını almak durumundayım. Kalan %50’lik ödemeyi proje tesliminde alıyorum.

İş takvimime ve yoğunluk durumuma bağlı olarak, sizi kırmamak adına sadece logo tasarımı için de hizmet verebilirim ancak ben her zaman büyük resme odaklanmanızdan yanayım ve paket olarak eksiksiz bir marka kimliği projesi başlatmak taraftarıyım.

Şu anda dünya üzerinde yayında olan internet sitelerinin yaklaşık %35’i WordPress alt yapısı kullanıyor. Ben de web sitesi projelerimde WordPress alt yapısı kullanıyorum. Ancak hazır tema, hazır sistemler kullanmak yerine tüm tasarımları kendim hazırlıyorum.

Henüz bir web sitesi için elinizde teknik olarak hiç bir materyal olmadığını düşünelim. Sorun değil! Web site tasarımı hizmetimde belirtmiş olduğum fiyata hosting ve yıllık domain ücreti dahildir. Eğer mevcut bir alan adınız (domain) ve hosting paketiniz varsa; hizmet fiyatında küçük miktarda indirim yapabilir, projeyi mevcut paketleriniz üzerinden devam ettirebiliriz.

Her marka veya işletmenin farklı hizmetlere ihtiyaç duyabileceğinin farkındayım. Bu sebeple eğer yeteneklerim dahilinde olan ekstra hizmetlere ihtiyacınız varsa; bu konularda da sizinle iletişimde kalarak sorunsuz şekilde çalışabiliriz. (Örneğin; matbaa baskısı gibi)

Takvim durumuma ve devam eden projelere bağlı olarak değişkenlik gösterir. 1 ay içinde çok fazla proje almamaya özen gösteriyorum. Hiç kimse mağdur olsun istemem ve başladığım projelerdeki teslim sürelerini olabildiğince uzun tutmaya çalışırım. Bu sebeple zaman kaybetmeden iletişime geçerek müsaitlik durumumu öğrenmenizde fayda var.

Sadece yeni eklenecek olan özellikler, sayfalar veya entegrasyonlar ücretli. Bunlar dışında ufak sayılabilecek düzenlemeler için ekstra ücret almıyorum.