3000 TL yerine şimdi 1500 TL

🔥 1500 TL indirim için son 8 kişi 🔥

Instagram danışmanlık ile hesabınızı geliştirin

Profilinizi geliştirmek, iyileştirmek, daha fazla kişiye ulaşmak ve daha fazla etkileşim istiyorsanız; size bu konuda koçluk yapabilirim 🤩

Instagram danışmanlık nedir?

Instagram danışmanlık hizmetimde profilinizi geliştirmeniz, daha fazla erişim, izlenme ve satış yapabilmeniz için tüm bildiklerimi sizinle paylaşıyorum. Beraber profilinizi inceliyor, neleri nasıl kullanmanız gerektiğinden ve algoritmayı daha iyi anlamanızı sağlayan bilgiler paylaşıyorum.

Hashtag bulma yönteminden tutun, reels videolarınızın ve hikayelerinizin nasıl daha fazla izleneceğinden, hangi gönderileri nasıl paylaşmanız gerektiğinden, iyi bir biyografi nasıl olmalı konusuna kadar A’dan Z’ye Instagram’ı öğretiyorum.

30 günde toplam 4 kere birebir gerçekleştirdiğimiz görüşmelerle hem danışmanlık hem de eğitim almış olacaksınız.

Instagram danışmanlık hizmetimde hangi konuları konuşacağız:

1. Görüşmemizde
(Ortalama 75dk)

Görüşmemize profil kullanıcı adınızdan başlıyoruz, takip ettiğiniz kişiler, takipçiler, gönderi sayıları, profil fotoğrafı, arama sonuçlarında daha çok çıkabilme, biyografi kısmı, iletişim seçenekleri, öne çıkan hikayeleri ve hikayeleri konuşacağız.

2. Görüşmemizde
(Ortalama 60dk)

Paylaşımlara iniyoruz ve gönderi paylaşım sıklığı, hangi gönderilerin neden, nasıl paylaşılacağı, gönderi boyutlarını, konumları, takipçi kazandıracak gönderileri, açıklama kısmını, paylaşım zamanlarını ve gönderileri planlamayı konuşacağız.

3. Görüşmemizde
(Ortalama 75dk)

Hashtag’leri ve Reels’leri konuşacağız. Hashtag’lerle ilgili bilinmesi gerekenlerden, hashtag bulma yönteminden, yasaklı hashtag’lerden, hashtag’leri doğru kullanmaktan bahsedeceğiz. Ayrıca Reels videolarında dikkat edilmesi gereken tüm detayları da paylaşacağım.

4. Görüşmemizde
(Ortalama 70dk)

Sponsorlu reklamları konuşacağız. Reklamlar nasıl verilmeli, hedef kitleler nasıl ayarlanmalı, bütçe-süre gibi seçenekler nasıl seçilmeli, reklamları yayınlamadan önce bilinmesi gerekenleri, ödeme düzeylerini, fatura ayarlarını, gönderi ve hikaye reklamlarını konuşacağız.

Eğer bu sorunları yaşıyorsanız;

“Instagram’da büyümek çok zor, çok karmaşık.”

“Instagram algoritmasını anlayamıyorum.”

“Nereden, nasıl başlayacağımı hatta ne yazacağımı bile bilmiyorum.”

“Satış yapmak istiyorum ama soran bile yok.”

“Etkileşim gruplarına katıldım, takipçi ve etkileşim satın aldım.”

“Hesabım büyümüyor, hiç etkileşim alamıyorum.”

“Hashtag kullanıyorum ama verim alamıyorum”

“Takipçi kazanamıyorum, aksine takipçi kaybediyorum.”

“Reels videolarım izlenmiyor, hep yerimde sayıyorum”

“Reklamlarımdan sonuç alamıyorum”

Instagram'da aramıza katılın 🤘

Instagram’la ilgili ipuçları, yeni güncellemeleri ve bütün bildiklerimi ücretsiz olarak paylaşıyorum. Kaçırmamak için takipte kalın