İndirimin bitmesine kalan süre

Gün
Saat
Dakika

Instagram danışmanlık

Profilinizi geliştirmek, iyileştirmek, daha fazla kişiye ulaşmak ve
daha fazla etkileşim istiyorsanız 🤩

Instagram danışmanlık nedir?

Instagram danışmanlık hizmetimde profilinizi geliştirmeniz, daha fazla erişim, izlenme ve satış yapabilmeniz için tüm bildiklerimi sizinle paylaşıyorum. Beraber profilinizi inceliyor, neleri nasıl kullanmanız gerektiğinden ve algoritmayı daha iyi anlamanızı sağlayan bilgiler paylaşıyorum.

Hashtag bulma yönteminden tutun, reels videolarınızın ve hikayelerinizin nasıl daha fazla izleneceğinden, hangi gönderileri nasıl paylaşmanız gerektiğinden, iyi bir biyografi nasıl olmalı konusuna kadar A’dan Z’ye Instagram’ı öğretiyorum.

30 günde toplam 4 kere birebir gerçekleştirdiğimiz görüşmelerle hem danışmanlık hem de eğitim almış olacaksınız.

Instagram danışmanlık hizmetimle ilgili daha detaylı bilgi için; sayfayı kaydırmaya devam edin 😊

Herkese açık bir profiliniz varsa; hesabınızı geliştirmek, algoritmayı anlamak, erişim, etkileşim, takipçi, satış ve daha fazla hikaye izlenmeleri istiyorsanız danışmanlık hizmetim sizin için uygun demektir.

Hayır, zorlamaz 🙂 Çok teknik detaylara girmeden, anlayabileceğiniz şekilde beraber ilerliyoruz. Zaten görüşmelerimiz sırasında aklınıza takılan veya anlamadığınız konuları da danışabiliyorsunuz.

Hesabınızı geliştirmek ve büyütmek için gerekli olan tüm bilgileri öğreneceksiniz. A’dan Z’ye tüm bildiklerimi size aktaracağım. Algoritmayı anlayarak Instagram’ı daha doğru kullanmaya başlayacaksınız.

Belirlediğimiz gün ve saatlerde sizi sesli olarak WhatsApp üzerinden arayacağım. Danışmanlık süresince beni kulaklıkla veya hoparlörden dinlemeniz, ayrıca not almanızı da tavsiye ederim.

Eğer bu problemleri yaşıyorsanız;

“Instagram’da büyümek çok zor, çok karmaşık.”

“Instagram algoritmasını anlayamıyorum.”

“Nereden, nasıl başlayacağımı hatta ne yazacağımı bile bilmiyorum.”

“Satış yapmak istiyorum ama soran bile yok.”

“Etkileşim gruplarına katıldım, takipçi ve etkileşim satın aldım.”

“Hesabım büyümüyor, hiç etkileşim alamıyorum.”

“Hashtag kullanıyorum ama verim alamıyorum”

“Takipçi kazanamıyorum, aksine takipçi kaybediyorum.”

“Reels videolarım izlenmiyor, hep yerimde sayıyorum”

“Reklamlarımdan sonuç alamıyorum”

1. görüşmemizde

Ortalama 75 dakika

Görüşmemize profil kullanıcı adınızdan başlıyoruz, takip ettiğiniz kişiler, takipçiler, gönderi sayıları, profil fotoğrafı, arama sonuçlarında daha çok çıkabilme, biyografi kısmı, iletişim seçenekleri, öne çıkan hikayeleri ve hikayeleri konuşacağız. 

2. görüşmemizde

Ortalama 60 dakika

Gönderilere iniyoruz ve gönderi paylaşım sıklığı, hangi gönderilerin neden, nasıl paylaşılacağı, gönderi boyutlarını, konumları, takipçi kazandıracak gönderileri, açıklama kısmını,dikkat çekici gönderi paylaşmayı, paylaşım zamanlarını ve gönderileri planlamayı konuşacağız.

3. görüşmemizde

Ortalama 75 dakika

Hashtag’leri ve Reels’leri konuşacağız. Hashtag’lerle ilgili bilinmesi gerekenlerden, hashtag bulma yönteminden, yasaklı hashtag’lerden, hashtag’leri doğru kullanmaktan bahsedeceğiz. Ayrıca Reels videolarında dikkat edilmesi gereken tüm detayları da paylaşacağım.

4. görüşmemizde

Ortalama 70 dakika

Sponsorlu reklamları konuşacağız. Reklamlar nasıl verilmeli, hedef kitleler nasıl ayarlanmalı, bütçe-süre gibi seçenekler nasıl seçilmeli, reklamları yayınlamadan önce bilinmesi gerekenleri, ödeme düzeylerini, fatura ayarlarını, gönderi ve hikaye reklamlarını konuşacağız.