1
MAIN HEADING
Subheading
2
PRODUCTS
Select your product
3
PAYMENT
Confirm your order
1
Yer tutucu
Birebir Danışmanlık - 1 saat × 1
-
+
1.000
Ara Toplam 1.000
Toplam 1.000

Lütfen bilgilerinizi girin

Hesabınızla ilgili toplam kaç saat görüşelim?

Ödemeniz sonrasında size ulaşıp uygun gün ve saat için randevunuzu oluşturacağım.

Lütfen seçim yapın
Fiyat
Birebir Danışmanlık - 1 Saat
Merak ettikleriniz varsa sorabilir, profiliniz için size özel tüyolar öğrenebilirsiniz. Birlikte Instagram'ı nasıl kullanmanız gerektiği konusunda konuşabiliriz.
1.000
POPÜLER
Birebir Danışmanlık - 2 Saat
Üst paketteki konular + hashtag'ler ve Reels videoları konusunda detaylı öneriler, siteler, araçlar vereceğim. Daha detaylı ve tavsiye ettiğim hizmettir.
Orijinal fiyat: ₺2.000.Şu andaki fiyat: ₺1.800.
Birebir Danışmanlık - 4 saat
Kapsamlı ve en gelişmiş danışmanlık paketimde A'dan Z'ye hesabınızı nasıl geliştirmeniz gerektiği konusunda her şeyi öğreneceksiniz.
Orijinal fiyat: ₺4.000.Şu andaki fiyat: ₺3.200.

Ödeyeceğiniz tutar 1.000

Kupon kodunuz var mı?

Ödeme yöntemi seçin

  • Bir sonraki ekranda banka bilgilerimi göreceksiniz. Lütfen ödeme yapmayı unutmayın 😊

Sabiha F.
Sabiha F.
Tavsiye üzerine danışmanlık aldım. Çok keyifli bir eğitim idi. Bütün bilgiler için çok teşekkür ederim hocam 🙏 ve herkese tavsiye ederim😊
Ömer Can E.
Ömer Can E.
İnstagram hesabım için kendisinden destek aldım. Konuya çok hakim. Doğru bildiğim yanlışları göstermenin ötesinde ufkumu açtı. Tekrar zamanını ayırdığı için teşekkür ediyorum.
halide C.
halide C.
İnstagram kullanımıyla ilgili bilmediğiniz 1 milyon şeyi öğrenmeniz için doğru tercih:) teşekkür Ersin Başar🙏🏻
EmineA
EmineA
Ersin Bey, başarılı bir sosyal medya danışmanı. Kendisinden aldığımız dersler boyunca bize çok iyi yönlendirmelerde bulundu. Önerileri sayfamızı büyütmemize gerçekten yardımcı oldu.
ŞAHAN F.
ŞAHAN F.
Biz sosyal medya hesabımızı geliştirmek için hizmet aldık. Her şeyi a dan z ey anlatılıyor . Ersin beyden alacağınız eğitim sizleri gerçekten belli bir noktaya getiriyor . Mesela eğitim sırasında sektörel tüyölar bunun yanı sıra önerilerini göz önünde bulundurarak aktif bir işletme haline geliyorsunuz vs vs .. yani biz 4 haftalık eğitim aldık hafta da bir saat (tabi bazen saat geçiyordu hiç bizleri kırmadan 3-5 dk lafını etmedi ) sistemli bir şekilde algoritmayı öğreniyorsunuz. Bence vereceğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla alırsınız .
Serife Tufan Y.
Serife Tufan Y.
Ersin Bey sayesinde bilmediğim bir çok detayı öğrenmiş oldum. Kendisine ve sabrına çok teşekkür ederim🙏
Ilayda D.
Ilayda D.
Ersin Bey’den aldığım hizmet son derece faydalı oldu. Kendisi her detaya değinerek, kapsamlı bir danışmanlık hizmeti veriyor. Teşekkürler.
Esra P.
Esra P.
Verimli bir dersti memnun kaldım çok teşekkür ederim..
Ayse S.
Ayse S.
Çok memnun kaldım danışmanlık hizmetinden Ersin hocama teşekkür ediyorum
Hanife Y.
Hanife Y.
Ersin Beyden for you organizasyonn olarak 4 günlük bir danışmanlık hizmeti aldık..bilmediğimiz o kadar şey varmışki ya da doğru bildiğimizi zannettiğimiz bunu Ersin beyle çözüme kavuşturduk kesinlikle sizlerde böyle bir danışmanlık almak sayfanızı daha kaliteli hale getirmek isterseniz tercihiniz Ersin Başar olmalı diyoruz..kendisi inanılmaz mütevazi,disiplinli,sabırlı ve çok bilgili sizlerde danışmanlık aldığınız zaman bunu anlayacaksınız zaten keyifli ve bilgi dolu görüşmelerimiz için çok teşekkür ederim yardımlarınıza her daim ihtiyacımız olacaktır🙏🏻🙏🏻
Ayla
Ayla
Öncelikle Ersin beye teşekkür ederek başlamak istiyorum.. biz aslında for you organizasyonn olarak danışmanlık aldık 4 defa görüşmemiz oldu ve Ersin bey işini muhteşem bir özveriyle ve severek yaptığı iÇin görüşmelerimiz gayet keyifli ve bilgi dolu geçti diyebilirim bize bilmediğimiz bir çok şey anlattı ve karşılığında biz biraz fazla soru sorsakta😊asla başından savmadan ve tekrar tekrar anlattı🙏🏻Eğerki instagram hakkında bilmediğiniz şeyler olduğunu düşünüyorsanız ki çok fazlaymış😊sayfanızı geliştirmek ve bunu nasıl yapacağım diyorsanız kesinlikle tercih edeceğiniz adres 👉🏼ERSİN BAŞAR 👈🏼olmalı👏🏻Herşey için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz ve takıldığımız yerlerde yine sizden imdat isteyeceğimizi buradanda söylemiş olalım😊🙏🏻
Maryam Bahojb M.
Maryam Bahojb M.
Çok harika bir eğitimdi ,çok memnun kaldım, Çok fazla Detay öğrendim.Herkese tavsiye ederim. Ersin Hoca’ya da çok teşekkür ederim.👌🏻🌸🙏🏻
VİLDAN P.
VİLDAN P.
Merhabalar Ersin Bey,Almış olduğum eğitim için öncelikle teşekkür ediyorum . İlginiz detaylı bilgilendirmeniz iletmiş olduğum sorularima çözüm odaklı dönüşünüz için çok memnun kaldım.
Zeynep K.
Zeynep K.
Ersin beyin verdiği bilgiler çok faydalı. Benim için önemli olan sadece takipçi sayısı veya sayfamı büyütmek değildi aynı zamanda doğru kitleye ulaşmak ve siparişlerimi arttırmak da önemliydi. Ersin bey işletmelere yönelik çok faydalı bilgiler veriyor. Aldığım danışmanlık benim için çok verimli geçti.
Zeynep Pınar M.
Zeynep Pınar M.
Kendisinden aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Sayesinde yeni şeyler ve yanlış bildiklerimin doğrusunu öğrendim. Danışmanlık almak isteyenlere tavsiye ederim.
lurid T.
lurid T.
Aldığım destekten gerçekten çok memnun kaldım. Bildiğim sandığım şeyleri meğer yanlış biliyormuşum bana kattığınız tüm destekleriniz için çok teşekkür ederim. E ticaretle ilgilenen tüm çevreme sizi tavsiye edeceğim 🤗
Alice A.
Alice A.
Son derece faydalı bir eğitimdi. Bilmediğim bir çok şeyi keyif alarak öğrendim. Ersin Bey gerçekten işini severek yapan, işine ve karşındakine saygı duyan insan gibi insan. Güzel olumlu enerjilerin kendi işinize de yansıdığını göreceksiniz. Ben çok memnun kaldım. Herkese de öneririm. Kalbimden geçenler tam da budur.
Ayfer A.
Ayfer A.
Ersin Beyin disiplinli, çözüm odaklı, araştırmacı bakış açısı ile sakin ve naif tabiatı birleşince sürecimiz çok verimli geçti. Teşekkür ediyor, bilgi ve tecrübelerinden ihtiyacı olan herkesin yararlanmasını tavsiye ediyorum.
nimet U.
nimet U.
Aldığım danışmanlık eğitiminden son derece memnun kaldım.Ersin bey konuları anlatırken sadece bilgi vermekle kalmadı, aynı zamanda örneklerle destekledi. Bu sayede konuları daha iyi anlamamı sağladı.
gmznl M.
gmznl M.
Ersin beyden danışmanlık hizmeti aldık. Bir çok püf nokta öğrendik, uyguladık ve memnun kaldık. Hatta işlerin açılmasından dolayı yoğunlaştığımız için kalan ders saatlerini zor ayarladık. Doğru yaptığımızı sanıp aslında yanlış yaptığımız bir çok hatayı düzelttik. Reklam verme konusundaki ani krizlerimize de çok yerinde müdahale etti ve işin aksamamasını sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.
kayhan E.
kayhan E.
Ersin Bey'den aldığım instagram analizini çok detaylı ve yararlı buldum. Özenli ve anlaşılır hazırlanmış rapor sayesinde eksikleri ve yanlışları tespit etmek kolay oldu. Kendisine teşekkür eder, yeni başlayanlar ve ya daha iyi bir profile sahip olmak isteyen herkese tavsiye ederim.
durdali D.
durdali D.
Hem bilgisiyle, hem dürüstlüğüyle çok iyi bir insan🙏 İş ahlakı, disiplini kesinlikle takdiri hak ediyor.Kendisine çok teşekkür ediyorum.İyiki tanışmışız.
Belinay C.
Belinay C.
Ticari olan instagramimi nasl yönetmen gerektigini kapsamlı olarak Ersin beyden öğrendim.aradigim tüm sorularımın cevabini bulduğum için mutluyum . teşekkürler Ersin bey.
Elvan D.
Elvan D.
Ersin Beyle instagram üzerine çok faydalı görüşmeler yaptık. Sayesinde doğru bildiğim bir sürü yanlış tespit ettik. Kendisi dakik, sabırlı, nazik ve alanında bilgi sahibi birisi.
Seher A.
Seher A.
Ersin Bey'den kişisel hesabımı geliştirmek ve büyütmek adına aylık danışmanlık paketi hizmetini satın almıştım. Kendisi ile 4 kez telefon görüşmesi yaptık ve Instagram hakkında bilmem gereken herşeyi detaylı olarak öğrenmemi sağladı. Çok ilgili, çok kibar. Sorduğum her sorunun cevabını eksiksiz hatta fazlasıyla aldığımı düşünüyorum. Emekleri için çok teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
Derya D.
Derya D.
Verdiği kıymetli bilgiler hiç bilmediğim detaylar ile İnstagram kullanmaya şimdi başladığımı fark ettim herşey için sonsuz teşekkürler
nuray D.
nuray D.
Danışmanlık aldığım süre boyunca doğru yönlendirme yaparak, İnstagram’a ait bilmediğimiz her konu üzerinde uygulamalı olarak gösterip, aklınızdaki soru işaretlerine anında çözüm bulan bir insan. İşimiz ve instagram ile alakalı daha iyi ne yapabiliriz sorusunun cevabını Ersin Bey de bulabilirisiniz. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.🤗
Yaşanur Ç.
Yaşanur Ç.
Ersin Bey'den aldığım bir aylık instagram danışmanlığı hizmeti bir ay boyunca çok verimli ve keyifli bir süreç geçirmemi sağladı. İnstagramın bir çok bilmediğim özelliği ve algoritmanın işleyiş şekli çok güzel örneklerle birlikte aktarıldı. Bu eğitim sonucunda çok daha verimli geçecek bir sürece girdiğimizi hissediyorum.
Duygu B.
Duygu B.
Bir instagram kullanıcısı olarak tüm detayları bildiğimi sanıyordum ta ki Ersin Bey'den danışmanlık alana kadar. Ersin bey ile instagram sayfamı en ince detaylarına kadar inceledik. Neleri nasıl değiştirebiliriz fikir alış verişinde bulunduk. En önemlisi de tüm sorularımı sabırla cevapladı. 4 görüşmede topladığı danışmanlık seansının detaylarını web sitesinde bulabilirsiniz. Kendisine çok teşekkür ederim. Küçük instagram hesabımı Ersin Bey sayesinde adım adım büyütüyorum.
Sümeyra A.
Sümeyra A.
Gayet faydalı açıklayıcı bir eğitimdi. Başlangıç için çok yararlı bilgiler edindim. Tavsiye ederim.
aslıhan P.
aslıhan P.
Ersin Başar bey'den hem Profil Analiz hizmeti hem de 30 günlük danışmalık hizmeti aldık her ikisinde de bir çok şeyi düzenleyip geliştirdik.Hem bilgisini aktarımı hem de enerjisi çok iyi iyiki tanışmışız çok memnun kaldık.Enerjiniz hiç bitmesin sevgiler.
İlknur A.
İlknur A.
Aktif olarak Instagram kullanan biri olarak Ersin beyin 1 aylık danışmanlık paketini aldım ve yapmış olduğumuz görüşmelerde,eğitimde her defasında şaşkınlık yaşadım ne kadar çok bilmediğim şeyler ve çok fazla yanlış yapmış olduğum şeyler varmış hepsini öğrendim.Çok güzel ,çok verimli bir eğitim aldım.Sorduğum soruların,merak ettiğim konuların karşı cevaplarını çok güzel aldım.Sosyal medya ile merak ettikleriniz varsa kesinlikle tavsiye ediyorum.Çok teşekkür ederim Ersin bey.🙏
ilknur D.
ilknur D.
Ersin bey , size İnstagram üzerinden tesadüfen rastladım. Ve iade rastlamışım. Görüştüğümüz süreçteki tüm yardımınız için teşekkür ederim. Görüşmeye devam tabi.. sayenizde İnstagram sayfam çok daha güzel olacak 🙏
Beliz Y.
Beliz Y.
Instagramı doğru kullanmak için değerli bilgiler öğrendiğim bir danışmanlık oldu teşekkür ediyorum 🙂
Hamiyet Ö.
Hamiyet Ö.
Eğer bu işte profesyonel ve uzman arıyorsanız size tek bir isim söyleyebilirim ERSİN BAŞAR ...
Doruk A.
Doruk A.
Ersin beyden aldığım profil analizi hizmetinde minimum maliyetle maximum değerde bir destek almış oldum. Daha profesyonel bir görünüm, daha çok organik takipçi ve daha fazla etkileşim için yapabileceklerimi ve yapmamam gerekenleri net bir şekilde öğrenmiş oldum. Tek tek maddeleyerek bana ilettiği analiz sonuçlarını uygulamaya çok yeni başlamakla beraber ilk adımda bile etkisini görmeye başladım. Takıldığım noktada sorularıma da hızla ve samimiyetle cevap vermesi bana çok katkı sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum desteği ve faydalı hizmeti için.Pınar Aykol
Ayşe S.
Ayşe S.
Ersin Bey'in cevapları son derece profesyonel ve hızlı. Verdiği bilgiler de anlaşılabilir ve faydalı. Çok teşekkürler.
Gülçin Ö.
Gülçin Ö.
Doğru bildiğim yanlışları düzeltmemi ve yeni bir bakış açısı yakalayarak istikrarlı ilerlememi sağladı görüşmelerimizi 45-60 dk gibi planlayıp 2 saatte sarkan görüşmelerimiz oldu bana kattıkları için sonsuz teşekkürler 🙏🏻
semra S.
semra S.
Kendi deneyimlerinizi ve araştırmalarınızı paylaştığıniz için teşekkür ederim, yaptığınız çalışma profilimi iyileştirmek için çok faydalı olacak eminim. Sorduğum tüm soruların cevabı tatmin ediciydi. Verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldım, teşekkür ederim:)
Hatice A.
Hatice A.
Ersin beyle yapmış olduğum analiz sonucu çok yararlı bilgiler öğrendim o kadar eksiğim ve hatam varmış ki Ersin bey sayesinde hepsine çözüm bulduk. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz. Saygısı , ilgisi ve bilgisi olarak mükemmel bir Danışman.
Çiğdem M.
Çiğdem M.
Ersin Beyden 1 ay süreyle Instagram danışmanlık hizmeti aldım. Bildiğimi sandığım birçok şeyi bilmediğimi görerek aynı zamanda birçok şeyi de ayrıntılarıyla öğrenmiş oldum.Kendisi işini profesyonelce ve saygı çerçevesinde yaptığından dolayı çok memnun kaldım.Ve bence işlerinizle ilgili Instagram hesabınızda ilerlemek istiyorsanız bu hizmeti kesinlikle almalısınız...
sema V.
sema V.
Sizden almış olduğum eğitimle İnstagram mi daha iyi kullanıyorum çok teşekkürler.
Ceren D.
Ceren D.
Porfil İnceleme Hizmeti aldığım Ersin bey, her konuda tek tek incelemelerde bulunup geri bildirim yaparak doğrusunu öğretti. Daha sonrasında da uzun uzun yazdığım ekstra sorulara açıklayıcı cevaplar verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başka bir eğitim istediğimde gene sizden almak isterim. Sevgiler Ceren
Büşra ağaoğlu B.
Büşra ağaoğlu B.
Merhabalar Ersin beyden sosyal medya üzerine aldığım danışmanlıktan ve iletişiminden çok memnun kaldım. Her işletme hesabının sosyal medya danışmanlığı almasını tavsiye ederiz. Ersin bey bu konuda gayet başarılı bilgileri için teşekkür ederiz.
Gamze buse Y.
Gamze buse Y.
Ersin beyden sosyal medya üzerinden yürüttüğüm sayfam için destek aldım son dersimiz bugün bitti kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum sayesinde bilmediğim bir çok şey öğrendim kaliteli bir hizmet almak isterseniz her zaman Ersin bey ile iletişime geçebilirsiniz
ece K.
ece K.
Değişen algoritmalarla ilgili, imaj konusula ilgili aklımdaki soru işaretleri bu danışmanlık sayesinde cevap bulmuş oldu. Uzun zamandır çalışmalarını takip ettiğim için tereddütsüz bir şekilde destek aldım, teşekkür ederim emekleriniz için.
rabia A.
rabia A.
Ersin Başar Bey’in İnstagram sayfasını takip ediyordum sürekli güncel bilgi paylaşımı yapıyor zaten faydasını görüyordum ancak hata eksik bir şeyler var mı sayfamda merak ediyordum.Kendisinden sayfa analiz hizmeti aldım. Ersin bey çok ilgili ;Her bilgi anlaşılır ve nasıl yapılacağı konusunda detaylı şekilde anlatıldı. Sorularım vardı onları açık anlaşılır şekilde yanıtladı. Önerileri doğrultusunda gerekli düzenlemeleri yapıyorum eksiğim fazla yok diyordum ama benim için çok faydalı oldu. Sayfanızın etkileşimini arttırma, büyüme vb hedefleriniz varsa hizmet almanızı öneririm:)
Pınar N.
Pınar N.
Sayfama kısa sürede çok güzel şeyler kattım sayenizde. Değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederim.
ARZU K.
ARZU K.
Ersin beyden iki defa danışmanlık aldım çok memnun kaldım, bana çok şey kattı kesinlikle,profesyonel ve ilgiliydi güvenilir bir hizmet almak ve hesabınızı büyütmek isterseniz hiç düşünmeden kendisiyle iletişime geçin derim 😊
Diğer Değerlendirmeler
js_loader