fbpx

WordPress Temaları

Tasarladığım WordPress temaları, temiz ve amacına uygun oldukları kadar markanıza veya size aradığınız profesyonelliği sunar.

Basit ve stressiz şekilde yeni sitenize kavuşmanıza çok az kaldı desem?

Bir web sitesine sahip olmak için yapmanız gereken çok şey var. Blogunuz için fikirler geliştirmeniz, çevrimiçi pazarlama hakkında makaleler okuyor ve öğrenmeniz gereken her şeyin sizi bunaltacağını hissediyorsunuz.

Zaman en değerli varlıklardan biri. En değerli zamanlarınızı web site tasarımına harcamak yerine, tasarlamış olduğum temalardan satın alarak kendinize güzel bir site / blog oluşturabilirsiniz.

Böylece o değerli zamanınızı işinizi büyütmeye, yeni müşteriler kazanmaya veya içerikler oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Bir kaç gün içinde siteniz hazır!
– haftalar veya aylar değil.

HOŞGELDİNİZ

WordPress Temaları

Sitenizin yayına hazırlanma aşamasını hızlandırmak için hazır WordPress temaları işinizi fazlaca görecek. Tasarladığım temaların en büyük özellikleri kolay kuruluma ve kolay düzenlemelere sahip olmaları.

Girişimciler, blog yazarları, hizmet sektörü, firma sitesi veya kişisel bir site farketmeksizin size uygun bir temam mutlaka var 🙂

Burayı tıklayarak temalara göz atabilir, size veya markanıza uygun olan temayı seçebilirsiniz.

Kodlama gerektirmez, strese gerek yok!

Hazırladığım temaları daha çok minimal, sade, amacına uygun olarak tasarladım. Sizi strese sokmayacak basit kurulum aşamalarından oluşur.

Neden temalardan almalısınız ?

Tüm temalar arama motorları optimizasyonuna (SEO) sahiptir. Bu yüzden Google gibi arama motorları sitenizi arama sonuçlarında sorunsuz gösterebilir!

Tüm temalar cihaza duyarlı (responsive) şekilde tasarlandı. Kullanıcılar sitenize hangi cihazdan ulaşırsa ulaşsın problemsiz bir tasarıma erişecekler.

Tüm temaların WordPress sitenize yüklenmesi ve düzenlemesi oldukça basittir. Sandığınız gibi kodlama bilgisine ihtiyacınız kalmayacak!

Nasıl kullanılacak?

Satın alacağınız temaları nasıl kullanacağınıza dair 3 basit adım:

1. Adım

Temanızı seçtikten sonra ödemenizi tamamlayın

2. Adım

Tema dosyasını indirin, içindeki PDF yardım belgesine bakın

3. Adım

Basit kurulumu tamamlayın, kendinize göre düzenleyin

Yeni temanızı seçmek için hazır mısınız ?

Blog yazarı, hizmet sektörü, firma sitesi, girişimci veya kişisel bir site farketmeksizin size uygun bir temam mutlaka var 🙂 Belki şimdi çok seçenek yok ama tasarımlara devam etmeyi düşünüyorum.
(Resim üzerine tıklayarak tema hakkında detaylı sayfaya erişebilirsiniz.)

Ne satın almış olacaksınız?

Sadece bir kez ödeme yaparak tema dosyasına, yardım sayfasına, destek talebi hakkına ve ücretsiz güncellemeye sahip olacaksınız.

Birlikte çalışalım

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Hakkımda      Çalışmalar      SSS      Blog      İletişim     Gizlilik

Copyright © 2017 Ersin Başar | Less is more 🙂

Merhaba :)

Merhaba :)

Yeni içerikleri, dersleri, ücretsiz dosyaları mail kutunda görmek ister misin?

Teşekkür ederim :)