fbpx
Tasarım süresince birlikte çalışarak markanıza değer katalım.

Tasarım Süreci

Web site tasarımınızı yenilemek veya marka kimliğine ihtiyacınız varsa; sizi mutlu etmem için başka bir sebep aramayın. Her kelimenizin anlaşıldığından ve tasarım anlamında nelere ihtiyacınız olduğunu anlamak ve çalışmaya başlamak için buradayım. 

Tasarım Süreci Nasıl İşliyor?

Kararınızı verdiniz mi? Birlikte markanız için neler yapabiliriz fikir paylaşalım. Veya ihtiyaçlarınızı iletişim formundan bana ulaştırabilirsiniz.

Fikir paylaşımından sonra markanızın neye ihtiyacı olduğu konusunda bilgi sahibi olursunuz. Şimdi, paketlerden seçebilir/kendi paketinizi oluşturabilirsiniz. 

Projeyi sonuçlandırıyoruz + anlaması basit olan ve şartları, ödeme detaylarını, teslim süresini içeren sözleşme imzalıyor ve ilk ödemeyi alıyoruz. (%50)

Markanızın, web sitenizin misyonunu, hedef kitlenizi ve tasarım gereksinimlerini daha iyi anlamamız için detaylı bir müşteri anketi yollayacağız.

Anlaşmamızın ardından, tasarım aşamasına başlayacağım. Logo tasarımları, marka kimliği tasarımları ve web site şablonu hazırlayıp size sunacağım.

Tasarımlarda olması gereken değişiklikleri, revizyonları iletebilirsiniz. Tamamen hazır olduğumuzda, tüm tasarımların son hali için çalışmaya devam ediyorum.

Tamamlanan tasarımlar tarafınızdan onaylanır ve kalan ödeme alınır (%50)

Ödeme tamamlandıktan sonra, tüm tasarım dosyalarınızı ve web site bilgilerinizi gönderiyorum.

"Tasarım, markanızın sessiz temsilcisidir."

Birlikte çalışalım

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Hakkımda      Çalışmalar      SSS      Blog      İletişim     Gizlilik

Copyright © 2017 Ersin Başar | Less is more 🙂

Merhaba :)

Merhaba :)

Yeni içerikleri, dersleri, ücretsiz dosyaları mail kutunda görmek ister misin?

Teşekkür ederim :)