Web tasarım ile markanızı güçlendirelim!

Web sitesi, dijital pazarlamanın olmazsa olmazı. Ayrıca sizi profesyonel seviyeye taşır.

Web sitesi tasarımlarında nasıl ilerliyoruz?

Önceliğim sizin memnun kalmanız. Elimden geldiğince hızlı teslim edeceğim.

Paket seçimi

Önce sizin için uygun olan paketlerden birini seçin. Ödemeniz sonrasında sizin için uygun olan tema seçenekleriyle beraber bir e-posta alacaksınız.
* Hangi web sitesi paketini seçeceğinizden emin değilseniz veya özel istekleriniz varsa; lütfen bana ulaşın.

Sitenizin hazırlanması

Seçmiş olduğunuz isim ve tema ile beraber web sitesi kurulum aşamaları başlar. Sizden gelecek içerikler gerekli bölümlere yerleştirilir.
* Eklenecek içerikleri zamanında göndermemeniz durumunda teslim süresi uzayabilir.

Sitenizin teslim edilmesi

Siteniz bittikten sonra görüşme planlayarak, kullanımını anlatıyorum ve teslim ediyorum. Tebrikler! Artık yeni bir web sitesi sahibisiniz 🎉
* Paketlere dahil olan danışmanlık süresince takıldığınız yerlerde ulaşabilecek ve yardım alabileceksiniz.

Merak ettiğiniz konular mı var?

Sıkça sorulan sorular size yardımcı olabilir.

Web Tasarım Hizmeti Nedir?

Web Tasarım; bir internet sitesinin tasarım aşamasından yayın aşamasına kadar tüm sürecinin kodlandığı ve tasarlandığı ve yayına alındığı bir hizmettir.

Web tasarım hizmeti internetin yaygınlaşmasına paralel olarak en çok aranan ve ihtiyaç duyulan hizmet olarak karşımıza çıkıyor çünkü tüm markalar, yerel işletmeler, popüler kişiler, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve diğer tüm akla gelen gerçek ve tüzel kişiler birer web sitesine ihtiyaç duyabilmektedir.

Günümüzde web sitesi yapmak ücretli ve ücretsiz pek çok araçla oldukça basit ve mümkün görünebilir ancak profesyonel web tasarım yapmak son derece gereklidir çünkü profesyonel web tasarım hizmeti demek; kullanıcı dostu, hızlı, kapsamlı ve kurumsal kimliğe yakışır bir web sitesi ortaya çıkarmak demektir. Bu da ancak profesyonel web tasarım uzmanları ve ajansları ile mümkündür.

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti Nedir?

Kurumsal şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tam anlamıyla kurumsal yapıya uygun verilen web tasarım hizmetine Kurumsal Web Tasarım Hizmeti denir.

Kurumsal web tasarım hizmeti ile kurumsal bir şirketin bir web sitesinden bekleyebileceği ve olması gereken tüm özellikler web tasarım sürecinde dikkate alınır.

E-Ticaret Web Tasarım Hizmeti Nedir?

E-Ticaret yapılması için ihtiyaç duyulan internet sitelerinin tasarımına yönelik hizmete E-Ticaret Web Tasarım Hizmeti denir.

E-Ticaret web tasarım hizmeti ile web sitesi yine kurumsal bir görünüme sahip olur ancak kurumsal web sitelerinden farklı olarak ödeme entegrasyonu, ürün sergileme entegrasyonu, güvenlik modülleri gibi e-ticaret sitelerinde olması gereken tüm özellikleri içinde barındıracak şekilde tasarlanır. Eğer ihtiyacınız bir e-ticaret sitesi ise; hizmetlerden e-ticaret sitesi menüsünü takip edebilirsiniz.

Özel Proje Web Tasarım Hizmeti Nedir?

Tamamen özel bir proje çerçevesinde hazırlanan web sitelerinin tasarımına yönelik hizmete Özel Proje Web Tasarım Hizmeti denilmektedir.

Özel proje web tasarım hizmetinde ihtiyaç duyulan web sitesi projesi tam anlamıyla projelendirilir ve ardından projelendirmeye bağlı kalacak şekilde hem tasarım hem de kodlama aşamaları tamamlanarak ilgili web sitesi yayına alınır.

Web Tasarım Hizmeti Neler İçermektedir?

Profesyonel web tasarım hizmeti, tek cümle ile anlatmak gerekirse sahip olması gereken tüm teknik özellikleri ve detayları içermektedir. Çünkü hem modern hem de profesyonel bir web sitesinde günümüz koşullarında bulunması gereken birçok faktör, kriter ve özellik bulunmaktadır.

 Öncelikle web tasarım hizmeti öncesi hizmeti alacak olan şirketin kurumsal kimliği dikkate alınarak web tasarım hizmetinde kullanılacak renkler, çizgiler ve tasarımın genel hatları belirlenir. Ardından şirketin ürünleri, hizmetleri, web sitesinde yer alması gereken tüm içerikleri göz önüne alınarak web sitesinin genel içerik ve tasarım planlaması yapılır ve buna göre tasarım aşamasına geçilir. Tasarım aşamasında UI (Kullanıcı Arayüzü) ve UX (Kullanıcı Deneyimi) faktörleri göz önünde bulundurularak buna göre kullanıcı dostu bir tasarım ortaya çıkarılır.

Tasarım aşaması tamamlandıktan ve hizmeti alan şirketten onay aldıktan sonra kodlama aşamasına geçilir. Kodlama aşamasında tasarımın birebir aynısının çıkmasına büyük bir özen gösterilirken ayrıca modern bir web sitesinin sahip olması gereken şekilde kodlama yapılır ve mobil uyumluk yani responsive yapı göz önünde bulundurularak kodlama süreci tamamlanır.

Web tasarım ve kodlama tamamlandıktan sonra web sitesinde yer alması gereken içerikler daha planlama aşamasındayken yapılan içerik planına göre siteye eklenmeye başlar ve içeriklerin girişleri tamamlanarak site yayına hazır hale gelir.

Tüm aşamaları tamamlandıktan sonra sitenin başta hız testi olmak üzere tüm güvenlik ve yayın testleri yapılır ve tespit edilen hususlara müdahale edilir. Zaten hali hazırda tasarım ve kodlama aşamasında bu konulara dikkat edildiği için genellikle ufak tefek detaylar haricinde sorunla karşılaşılmaz ama bu testler mutlaka yapılır.

Tüm testlerden başarıyla geçen web sitesi artık yayına hazırdır ve hizmet alan şirket veya kişinin onayıyla yayına alınır, yayına alındıktan hemen sonra Google Analytics, Google Search Console ve diğer tüm webmaster araçlarıyla gerekli entegrasyonlar sağlanır.

ersin başar instagram

Instagram'da aramıza katılın 🤘

Instagram’la ilgili ipuçları, yeni güncellemeleri ve bütün bildiklerimi ücretsiz olarak paylaşıyorum. Kaçırmamak için takipte kalın