E-Ticaret sitesi

Düşünün; siz uyurken bile açık olan bir mağazanız var.
Hem de dünyanın her yerinde!

Başlangıç

Ortalama teslim süresi 20-22 gün

* Yıllık yenileme, bakım, güncelleme ve yedekleme ücreti ₺1750

Gelişmiş

Ortalama teslim süresi 23-25 gün

* Yıllık yenileme, bakım, güncelleme ve yedekleme ücreti ₺2250

Profesyonel

Ortalama teslim süresi 25-30gün

* Yıllık yenileme, bakım, güncelleme ve yedekleme ücreti ₺2750

E-Ticaret sitesi için nasıl ilerliyoruz?

Önceliğim sizin memnun kalmanız. Elimden geldiğince hızlı teslim edeceğim.

Paket seçimi

Önce sizin için uygun olan paketlerden birini seçin. Ödemeniz sonrasında sizin için uygun olan tema seçenekleriyle beraber bir e-posta alacaksınız. 

* Hangi paketi seçeceğinizden emin değilseniz veya özel istekleriniz varsa; lütfen bana ulaşın.

Sitenizin hazırlanması

Seçmiş olduğunuz isim ve tema ile beraber e-ticaret sitesi kurulum aşamaları başlar. Sizden gelecek içerikler gerekli bölümlere yerleştirilir.

* Eklenecek içerikleri zamanında göndermemeniz durumunda teslim süresi uzayabilir.

Sitenizin teslim edilmesi

Siteniz bittikten sonra görüşme planlayarak, kullanımını anlatıyorum ve teslim ediyorum. Tebrikler! Artık yeni bir e-ticaret sitesi sahibisiniz 🎉

* Paketlere dahil olan danışmanlık süresince takıldığınız yerlerde ulaşabilecek ve yardım alabileceksiniz.

Merak ettiğiniz konular mı var?

Sıkça sorulan sorular size yardımcı olabilir.

Tüm paketlerde premium temalar kullanıyorum. Sizin için uygun olabilecek seçenekleri size gönderiyorum. Karar verdiğiniz temanın ücreti, paketlere dahil olarak tarafımdan karşılanıyor. 

isminiz@siteadınız.com veya info@siteadınız.com gibi daha prestijli bir e-posta adresiniz olacak. Tüm web tasarım paketlerine dahil bir hizmettir.

Site adı (domain) .com .net gibi uzantılarla biten sitenizin adresidir. Tüm web tasarım paketlerine dahil bir hizmettir.

Hosting web sitenizin yayında olması için gereken tüm dosyaları, bilgileri, resimleri, kurulumları ve teknik özellikler barındıran bir servistir. Tüm web tasarım paketlerine dahil bir hizmettir.

SSL yani güvenlik sertifikası Google’ın belirlediği kriterlerden biridir. Web sitenizin güvenli olduğunu gösteren, sitenizi ziyaret edenlerin güvenliği için de ayrıca gereklidir. Tüm web tasarım paketlerine dahil bir hizmettir.

Akıllı telefon kullanımının artmasıyla önemi artan responsive tasarımda uyum sağlayabilmeniz gereken üç ekran tipi vardır; desktop (masaüstü), tablet ve mobil. Web siteniz bu cihazlarda sorunsuz görüntülenecek şekilde tasarlanır. Tüm web tasarım paketlerine dahil bir hizmettir.

Evet, web siteniz teslim edildikten sonra başlangıç paketinde 1 ay, gelişmiş pakette 2 ay, profesyonel pakette 3 ay olmak üzere destek alabileceksiniz. Bu destek hizmeti sitede oluşan hataları, tema veya eklenti sorunlarını, merak ettiğiniz, takıldığınız veya sormak istediklerinizi kapsar.

Eğer süreleri uzatmak istiyorsanız; lütfen iletişime geçin.

Web sitenizdeki ödeme alma yöntemlerini kapsar. Müşteriler ödeme sayfasında kendilerine uygun yöntemi seçebilirler. Banka havalesi, kapıda ödeme, kredi veya banka kartıyla ödeme gibi seçenekler var.

Bu konuda daha detaylı bilgi istiyorsanız; lütfen iletişime geçin.

Fiziksel ürün sattığınız web sitenize kargo entegrasyonu eklenir. Ürün satan alan kişiler diledikleri zaman kargo durumunu ve kargo hareketlerini takip edebilirler.

Eğer Trendyol mağazanız varsa ve kendi sitenizle senkronize çalışmasını istiyorsanız; bu entegrasyon yapılmalı.

Trendyol ürünlerinizi kendi sitenize ekleyebilir, kendi sitenizdeki ürünleri Trendyol mağazanıza aktarabilirsiniz. Ayrıca; satılan ürünün stoğu hem Trendyol mağazanızda hem de kendi web sitenizde düşer.

Entegrasyon sadece gelişmiş ve profesyonel paketlere dahildir.

Yaptığınız paylaşımlarda web sitenizde bulunan ürünleri paylaşımların üzerine etiketleyebilirsiniz. 

Ayrıca; Instagram profilinize “mağazayı gör” butonu eklenir. Bu butonu tıklayan kişiler sitenizdeki tüm ürünleri Instagram içinde görebilir.

Entegrasyon sadece profesyonel pakete dahildir. Başlangıç ve gelişmiş pakete eklemek isterseniz; lütfen iletişime geçin.

Sitenizi ziyaret eden kullanıcıları hızlı yüklenen sayfalarla memnun etmek gerekir. Kimse yavaş ve ağır sitelerde gezinmek istemez. Bu da ziyaretçilerin web sitenizden uzaklaşmasına sebep olur.

Tercih ettiğiniz tema ve o temayla beraber gelen eklentiler sitenizi yavaşlatır. Yapılan testlerde düşük çıkan hız oranlarını gerekli düzenlemeler yaparak yükseltebilirim.

Bu hizmet sadece profesyonel pakete dahil. Başlangıç ve gelişmiş pakete ek olarak almak isterseniz; lütfen iletişime geçin.

Google Analytics web sitenizin kaç kere ziyaret edildiğinden tutun, hangi sayfalara bakıldığı, hangi ülke veya ilden bakıldığına kadar çok detaylı analizler sunan bir eklentidir.

Bu hizmet sadece profesyonel pakete dahil. Başlangıç ve gelişmiş pakete ek olarak almak isterseniz; lütfen iletişime geçin.

Facebook Piksel, Facebook ve Instagram reklamlarınızdan daha yüksek geri dönüşüm almanızı sağlayan bir takip kodu. Entegrasyon sonrasında ziyaretçilerinin farklı aktivitelerini takip ederek, Instagram ve Facebook reklamlarınızın performansını artırabilirsiniz.

Bu hizmet sadece profesyonel pakete dahil. Başlangıç ve gelişmiş pakete ek olarak almak isterseniz; lütfen iletişime geçin.

Ödemelerinizi banka havalesi, kredi veya banka kartınızla yapabilirsiniz.

Maalesef ücret iadesi yapamıyorum. Dijital hizmetler verdiğimden dolayı yapılan işlemler geri alınamıyor ama üzülmeyin, zaten siz memnun kalana kadar yanınızdayım.