500+ olumlu yorum

Instagram profil analizi ile profilinizi iyileştirin

Profilinizdeki eksikleri, hataları, fazlalıkları, yapılması ve düzenlenmesi gereken tüm detayları öğrenin 🤫
✹ Havale-EFT veya kredi kartı ✹ Sınırlı süre indirim

Instagram profil analizi nedir?

Instagram profil analizi; Instagram’daki işletme hesabınızın veya herkese açık olup büyümek isteyen içerik üreten hesapların tam ve eksiksiz olup olmadığı kontrol etmek amacıyla hazırlamış olduğum bir profil check-up diyebilirim.

Profilinizi ziyaret eden potansiyel müşterilerinize veya instagram hedef kitle sınıfınıza giren kişilere tam, sorunsuz ve şık bir görüntü sunmanız sizi daha tercih edilir seviyeye getirir.

Profil analizi instagram, hesabınızdaki düzeltmeniz gereken hatalar, yapmanız ve dikkat etmeniz gereken adımlar ve önerilerimi içerek ve instagram tam profil sahibi olacaksınız.

Ne almış olacaksınız?

Instagram profil analizi hizmetimi satın aldığınızda tam olarak nasıl bir hizmet alacaksınız?

  1. Profilinizi 5 kategoride inceleyeceğim. (Biyografi, hikayeler, hashtag’ler, paylaşımlar ve reels videoları)

  2. İncelediğim bölümlerle ilgili size özel tavsiyelerde bulunacağım.

  3. Sorular, cevapları ve önerileriyle birlikte tam 35 soruda profilinizi inceleyeceğim.

  4. Profilinize özel hazırladığım 5 sayfalık PDF raporu, sizin mailinize göndereceğim.

Tüm bunların yanında;

Raporunuzu aldıktan sonra raporla ilgili anlamadığınız kısımlar, merak ettikleriniz, takıldığınız konular ve sormak istedikleriniz olursa; e-posta üzerinden gönderebilecek ve yanıt alabileceksiniz.

Size ne faydası olacak?

Eğer işinizi, hizmetlerinizi, içeriklerinizi yansıtan bir profile sahip değilseniz müşteri, erişim, hedef kitle konularında zorluk çekersiniz. İstediğiniz sonuçları göremez, etkileşim kazanamazsınız. Ayrıca; izlenmeleriniz, etkileşimleriniz de artmaz.

Instagram profilinizi özel olarak inceleyeceğim ve ihtiyaçları karşılıyor mu? Kusursuz mu? İşletmenizi, markanızı, sizi anlatıp yansıtabiliyor mu? Konularına cevaplar ve düzenleme önerilerinde bulunacağım.

Instagram arama sonuçlarında çıkmanızı sağlayacak düzenlemeler ayrıca; organik olarak daha fazla erişim almanızı sağlayacak, hesabınızın etkileşimlerini arttıracak bazı ipuçları ve önerilerde bulunacağım.

ersin başar instagram

Instagram'da aramıza katılın 🤘

Instagram’la ilgili ipuçları, yeni güncellemeleri ve bütün bildiklerimi ücretsiz olarak paylaşıyorum. Kaçırmamak için takipte kalın